|
|
|
|
|
|
Rada Miejska Wnioski, interpelacje, oświadczenia i stanowiska radnych 2013 - Wnioski i interpelacje radnych
|
|
|
56. Wojciech Leonarczyk - 08.04.2013r. (wniosek)
Wniósł o jak najszybsze odśnieżenie miejsc parkingowych na parkingu przy Hali „Lega”.
W dniu dzisiejszym (6 kwietnia ) prawidłowo odśnieżona jest tylko alejka z miejscami dla niepełnosprawnych i jedna alejka powyżej. Na pozostałych alejkach odśnieżone są tylko małe odcinki pozwalające tylko na parkowanie równolegle do osi jezdni, co powoduje, że 2/3 miejsc jest niewykorzystanych. Na jednej alejce jedna strona w ogóle nie jest odśnieżona. Parking jest zapchany autami do tego stopnia, że goście Hali zmuszeni są albo parkować na miejscach dla niepełnosprawnych albo w miejscach niedozwolonych albo po przejechaniu kilkukrotnym wszystkich alejek rezygnacji z wizyty w Ledze. Nie stanowi to reklamy naszego obiektu, tym bardziej, że sądząc po numerach rejestracyjnych, korzysta z obiektu „ćwierć Polski” i obywatele sąsiednich krajów.
Prosił o przekazanie wniosku zarządcy parkingu.
Data wprowadzenia: 2013-04-11 0907 Data upublicznienia: 2013-04-11 Art. czytany: 2006 razy
|
|
» Odpowiedź na wniosek - rozmiar: 59624 bajtów Typ pliku: application/pdf
|
Wiadomość wprowadził: Tomasz Bellon
|
|
» Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
|
|
|